Desinfectiezuil „Budget III”
Artikelnummer: 50.0359.1intern bestelnummer:
- bediening middels armhendel
- navulbaar reservoir
- inhoud: ca. 1.000 ml
- voor vloeibare en gelachtige desinfectiemiddelen
- incl. DIN A4 aluminium kliklijst
Specificaties
bediening | handmatig |
capaciteit | 1 liter |
toepassing | voor vloeibare en gelachtige desinfectiemiddelen |
materiaal frames | aluminium |
Profiel breedte | 25 mm |
uitvoering hoek | verstek met grijze kunststof hoeken a.d. punten |
inschuifformaat | DIN A4 (210 x 297 mm) |
opstelling | hoogformaat |
framekleur | zilver geëloxeerd |
soort afdekfolie | ontspiegeld, UV-gestabiliseerd |
materiaal basisframe | aluminium |
afmeting standbuis | ovaal profiel 51 x 25 mm |
kleur basisframe | zilver |
materiaal voet | staal |
voetkleur | zilver |
voetmaat | 350 x 350 mm |
totale hoogte | 1.550 mm |
uitrusting | met desinfectiemiddeldispenser (zonder inhoud) |
Artikelbeschrijving
Deze desinfectiedispenser heeft een totale hoogte van ca. 1.550 mm en is voornamelijk gemaakt van aluminium en kunststof. Door de hygiënische dosering van het handdesinfectiemiddel is deze dispenser perfect geschikt voor dagelijks gebruik.
Hij kan worden bediend met behulp van onderarm of elleboog, zodat deze dispenser vrij kan worden opgesteld, onafhankelijk van eventuele batterijen of netstroom. Bovendien wordt deze desinfectiestandaard vaak gebruikt op alle plaatsen waar wandmontage niet mogelijk of gewenst is. Onze desinfectiestandaard heeft een geïntegreerde, maar uitneembaar reservoir met een inhoud van 1.000 ml. Het reservoir is geschikt voor zowel vloeibare als gelachtige desinfectiemiddelen. Deze dispenser is dus niet afhankelijk van een bepaalde flesgrootte of vorm. Het reservoir kan eenvoudig worden uitgenomen en gemakkelijk worden bijgevuld. Zo staat onze desinfectiedispenser garant voor een professioneel en hygiënisch gebruik op uw locatie.
Middels de aluminium kliklijst in DIN A4 hoogformaat, kunt u uw klanten tevens bewust maken van andere belangrijke gedragingen, zoals de veiligheidsafstand of uw presenteert er uw eigen reclameboodschappen mee.
Geschikte desinfectiemiddelen vindt u onder 'accessoires' in onze online shop.
Op drukke locaties zijn de zuilen uit onze Performance-serie wellicht geschikter: Sensor Performance I (50.0353.1) en Sensor Performance II (50.0354.1).